Bir Oyun Üç Bakış | YOUTUBE

TEB Oyun Dergisi’nin uzun yıllardır devam eden “Bir Oyun Üç Bakış” konsepti şimdi TEB Oyun Youtube kanalında izleyicileriyle buluşuyor.

Bu programla eleştirmen ile oyun üreten ekipleri bir araya getirerek eleştirel düşünceyi geliştirmeye ve paylaşmaya yönelik sürdürülebilir bir diyalog alanı oluşturmayı hayal ettik. Böylece hem dergimizin bir geleneği haline gelen “Bir Oyun Üç Bakış” konseptini dijital çağa uyumlandırarak eleştiriye olan mesafeli bakış açısını değiştirmeyi, hem de tiyatro üreticileri ile eleştirmenleri yan yana getirerek  yan yana getirerek tiyatronun farklı üretim alanlarını daha görünür kılmayı hedefliyoruz. 

“Bir Oyun Üç Bakış” konseptimizde birinci bakışımız tiyatro eleştirmeni Rumeysa Ercan‘ın moderatörlüğünde gerçekleşecek olan söyleşilerden, ikinci bakışımız programda konuşulan oyun üzerine yazılan eleştiri yazılarından, üçüncü bakışımız ise oyunları izleyen seyircilerimizin izlenimlerinden oluşacak. 

Programımızı TEB Oyun Youtube kanalından, sosyal medya hesaplarımızdan ve tiyatroylailgilihersey.com adlı web sitemizden takip edebilirsiniz. 

Bir Oyun Üç Bakış

Bir Oyun Üç Bakış: Teaser

“Bir Oyun Üç Bakış”  programımızı Youtube kanalımızdan ve web sitemizden takip edebilirsiniz! 

1.BÖLÜM | PARHESSİA 2: HAKİKATI SÖYLEMEK

Yakında yayında! 

2. Bölüm: YAKINDA!

Seyirci İzlenimleri

“Bir Oyun Üç Bakış” bölümünün üçüncü bakışı olarak seyircilerimizin değerli izlenimlerine yer vermek istiyoruz. Linkteki formu doldurarak izlenimlerinizi belirtmek istediğiniz oyunla ilgili bize ulaşabilirsiniz. 

NOT: İzlenimlerinizin “Bir Oyun Üç Bakış” programı kapsamında isimsiz olarak yayınlanmasını onayladığınız takdirde yayın kurulumuzun seçtiği yorumlar ilgili oyunun bölümü yayınlandığında sayfamızda yer alacaktır. Yorumlarınız bu sayfada yer almasa bile oyun ekibine iletilecektir.